Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Педагоги Полтавського кооперативного коледжу провели лекцію психологічного напрямку для своїх студентів
305

Педагоги Полтавського кооперативного коледжу провели лекцію психологічного напрямку для своїх студентів

Привчати молодь до самостійності та виховувати в них стійкість до життєвих проблем. Педагогічний колектив Кооперативного Коледжу влаштував для своїх студентів психологічну лекцію . Говорили про лідерство та вчили впевненості у собі. Голова циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін Людмила Кандзюба говорить, студенти мають виховувати в собі стійкість, а такі заходи стануть їм у нагоді.

Людмила Кандзюба- голова циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін Полтавського Кооперативного Коледжу
«сьогодні не достатньо лише поставити мету, для її досягнення потрібно наполегливо працювати і звісно зміцнювати силу духу, силу характеру, силу волі і звичайно пам*ятати, що найвеличніша сила духу не в уникненні невдач, а в умінні піднятися після кожного падіння»

Лідер-це та людина,яка при будь-яких труднощах не зраджує своїй меті та допомагає піднятися іншим, переконані студенти коледжу. Також додають, усі якості притаманні лідеру, потрібно в собі виховувати, адже без цього важко досягти успіху.

Анастасія Зайцева-студентка
«Коли ти щось робиш ти повинен бути готовий до цього, навіть, якщо ти не можеш дійти до кінцевої мети, також це терпіння тому, що можуть бути або поразки, або перемога, тут не вгадаєш і, мабуть, це щирість серця»

Жанна Мегера-студентка
«Тематика сьогоднішнього заходу дуже актуальна, оскільки ми, саме студентська молодь, часто стикаємось з різними проблемами і нам потрібно мати стійкість» «А також в майбутньому житті нас чекає багато труднощів і ми маємо знаходити способи. Як їх пережити»

Такі профорієнтаційні заходи вже стали традиційними у стінах коледжу, зауважують педагоги, напередодні вони говорили про патріотичне виховання.