Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшов ІІІ Форум волонтерів
407

У Полтаві пройшов ІІІ Форум волонтерів

Третій рік поспіль у Полтаві проходить Форум волонтерів і кожного разу подія набуває все більшої популярності. З’являються нові волонтерські загони, а разом з цим розширюється спектр допомоги. Благодійники працюють з молоддю, літніми людьми, хворими дітками, піклуються за екологію та інфраструктуру міста.


Ольга Буднікова директор Полтавського міського центру служб для сім’ї, дітей та молоді
"Всі ми працюємо задля розвитку територіальної громади, допомоги тим хто цього потребує.  З року в рік кількість волонтерів, які долучаються до цієї справи зростає. Ми бачимо і обмінюємося вже досвідом, які мають досвідчені волонтери. "


Робота волонтерів не залишається поза увагою міської влади. В минулому році керівництво міста профінансувало 11 проектів конкурсу «Робимо світ кращим». Одним із таких є проект «З Любов’ю в серці з вірою в душі», волонтерського загону «Єдність». Направлений він на розвиток творчих здібностей та підвищення соціальної активності онкохворих дітей.


Олександр Помилой волонтер загону «Єдність» ВНДЗУ «УМСА»
"Потужною командою ми в один із днів в тиждень, місяць коли як виходить йдемо до дітей проводимо творчі заняття, заняття з арт-терапії, святкуємо різні заходи. "


А от загін «Невтомні бабусі» тільки в цьому році беруть участь в форумі. Ситуація на Сході не дозволила волонтеркам стояти осторонь проблеми. Тому вони вирішили плести сітки, шити балаклави, в'язати носки й передавати воїнам на передову. А найбільшою нагородою для благодійниць - розповідають - є подяка від бійців.


Лідія Степаненко волонтер загону «Невтомні бабусі»
"Коли якість свята, то ми мало того що всякі речі їм відправляємо, ми ще їм всякі смаколики відправляємо. . В знак подяки хлопці нам прислали їхній прапор, де підписи воїнів. "


За результатами минулорічного конкурсу волонтерських проектів «Робимо світ кращим» та активну роботу по сприянню розвитку волонтерського руху у м. Полтава кращі 11 волонтерських загонів були нагороджені подяками міського голови.