Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
У Літературно- меморіальному музеї Івана Котляревського продемонстрували три вистави Антона Чехова
322

У Літературно- меморіальному музеї Івана Котляревського продемонстрували три вистави Антона Чехова

У літературно- меморіальному музеї Івана Котляревського продемонстрували три твори Антона Чехова. Обирали такі твори письменника ,які можна швидко відтворити у постановках - розповідають організатори.

Тарас Духовний, керівник молодіжного аматорського театру «Анастасіс»
«Будуть три твори використані, можна сказати частково уривки, це «О вреде табака», «О любви» и уривок монолог Кості Треплева з «Чайки».

Ключовим напрямком аматорського театру «Анастасіс » є монологи, тобто, коли одна людина грає на сцені. Саме тому у творах Чехова актори намагалися розкрити чоловіка в різних образах,- зізнається керівник молодіжного аматорського театру Тарас Духовний.

Тарас Духовний, керівник молодіжного аматорського театру «Анастасіс»

«Захід у нас безпосередньо називається, «Что же нам скажет мужчина»
«Якраз оці твори - перший нам демонструє чоловіка, якого називають підкаблучним, другий уривок нам показує тематику , яку називають платонічну любов»
»І трете- це питання стосунків матері і сина тобто міркування,сина щодо любові чи не любові його матері.»

Головного героя у виставах грає молодий актор аматорського театру Сергій Козубенко. Акторською діяльністю він займається більше 8- ми років. Першу свою роль хлопець виконав, коли йому було дев’ять років. П"єси за творами Чехова грає на сцені давно і дуже його полюбляє - розповідає актор.
Сергій Козубенко, актор аматорського театру «Анастасіс»
,
»Мені чим подобається Чехов, що він не однозначний, ти читаєш один твір, дивлячись який у тебе настрій, ти можеш плакати, а можеш посміятися, мені подобається в Чехові його комічність, висміювання, оцих наших проблем, воно навіть зараз перекликається те що було раніше.»


Усі присутні були вражені чудовою грою акторів. Тож вже з нетерпінням чекають наступних творчих експерементів.