Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
В Україні почалися перевірки пожежної безпеки у торгових центрах та інших громадських місцях
329

В Україні почалися перевірки пожежної безпеки у торгових центрах та інших громадських місцях

Відсьогодні працівники ДСНС почали позапланові перевірки торгових центрів країни та інших громадських місць на протипожежну безпеку. Про це повідомив Геннадій Зубко Віце-прем`єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. У режимі відеозв`язку нарада відбулась у Головному управлінні ДНСН у Полтавській області.

Геннадій Зубко, Віце-прем`єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

«Місто Кемерово втратило 41 дитину, ми втратили 3 дитини у таборі «Вікторія» також при порушенні державних будівельних норм. Керівництво знаходиться під вартою, слідчі дії до цих пір ідуть, але дітей уже ніхто не поверне. Тому ще раз наголошую на тому, що превентивні заходи є обов’язковими.»

Геннадій Зубко повідомив, - за 2017 рік кількість пожеж в Україні зросла на 20%. Найближчим часом позапланових перевірок слід чекати у місцях скупчення великої кількості людей, враховуючи лікарні та навчальні заклади.

Ігор Рудченко, заступник начальника ГУ ДСНС України у Полт. області
 «Розпочаті позапланові перевірки не лише торгівельних, а і розважальних центрів, видовищних закладів, також закладів охорони здоров`я і лікувальних зі стаціонарами.»

Увагу будуть звертати на евакуаційні виходи, на справність системи протипожежного захисту, наявність вогнегасників та інше. Якщо ж заклад не пройде перевірку, - говорять працівники ДСНС, - керівництво притягнуть до адміністративної відповідальності.

Ігор Рудченко, заступник начальника ГУ ДСНС України у Полт. області
 «Відповідно до наших вимог, ми будемо як притягувати до адміністративної відповідальності, так і будемо подавати матеріали до адміністративних судів.»

З понеділка, 2-го квітня, на сайті Головного управління ДСНС області планують розмістити графік перевірок громадських місць Полтавщини.