Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
Полтавські слідчі та фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підбили підсумки спільної роботи
205

Полтавські слідчі та фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підбили підсумки спільної роботи

Захист прав громадян. Саме це об’єднало полтавських слідчих та фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Кожен громадянин при затриманні за підозрою у вчинені злочину повинен мати захисника. Проте, не кожен може це собі дозволити. Тому центри вторинної правової допомоги безкоштовно надають державних адвокатів.
Олександр Черчатий директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
" Людина в різні випадки потрапляє і в різних випадках буває затриманою. Тому наше завдання, для об’єктивності для того, щоб людина відчувала свій захист необхідно, щоб адвокат прибув якомога швидше до місця затримання. "

Механізм співпраці наступний - затримується особа, після чого слідчий одразу повідомляє Регіональний центр, фахівці закладу протягом 1-ї години мають знайти вільного адвоката, який за годину має прибути до підозрюваного.

Володимир Тимошко начальник слідчого управління ГУ НП Полтавській обл.
". Це скажімо так, дещо спростило роботу слідства. В будь-який момент слідчий чи будь-хто з правоохоронних органів повідомляє про факт затримання і лише залишається почекати приїзду адвоката."

Наразі фахову правову допомогу на території області надають близько 150 адвокатів.