Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів
257

Засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

В Полтавській міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. На порядку денному 1 питання - внесення змін до бюджету. Зокрема, йшлося про державну субвенцію для дітей з особливими потребами.

 Тетяна Чумак начальник бюджетно-фінансового управління ПМР
" Було проведено розподіл даних коштів, які отримала область. Місто Полтава відповідно до контингенту учнів передбачено 1 996 916 гривень, кошти вже знаходяться на рахунку міського бюджету. "

Нагадаємо, напередодні засідання бюджетної комісії зірвалося, оскільки 2 з 6 присутніх депутатів відмовились голосувати за субвенцію.

 Григорій Сахно голова постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів ПМР
". Можна не проголосувати за якість питання стосуються приватизації чи виділення чогось, але не проголосувати за те щоб не виділить, вірніше вже виділи нам субвенцію для дітей інвалідів. Я просто цього не можу представить. "

Не стали депутати підтримувати субвенцію - додає голова комісії - через те що до порядку денного не додали ініційовані ними 2 питання. Одним із них є звіт про дії комунальників, щодо підтоплення міста. Депутат міської ради Андрій Матковський зазначає - так проблема у місті з підтопленнями є - проте розмовами в кабінетах та звітами її не вирішити. Нас люди - додає депутат - обирали не для того, щоб ми звіти заслуховували та поради перед телекамирами давали, а для конкретної роботи.

 Андрій Матковський депутат МР
" На прикладі нашої фракції можу сказати, що наші депутати вчора і не тільки вчора і сьогодні доречі. Вчора не було на комісії, тому що депутат Павлій наприклад, працював в своєму закріпленому окрузі на Рибцях, де якраз проводилися роботи, де він очолював цей процес. І от якраз я думаю, щоб у нас було менше проблем в житлово-комунальному господарстві, менше проблем зі снігом з водою, сміттям і всим іншим. Депутат має працювати на своєму окрузі. "


Питання по розподілу державної субвенції депутати підтримали, тепер його розглянуть на засіданні міськвиконкому, яке відбудеться 4 квітня.