Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
Меморіальну дошку загиблому у зоні АТО Денису Часовому відкрили у Полтаві
363

Меморіальну дошку загиблому у зоні АТО Денису Часовому відкрили у Полтаві

Денис Часовий. Це герой, який загинув у зоні АТО, захищаючи рідну батьківщину. Рідні, друзі, побратими зібралися біля професійно - технічного училища імені О. Чепіги № 21 з нагоди відкриття тут меморіальної дошки хлопцеві.

Денис народився 6-го березня 1992 року на Полтавщині . Після школи вступив до училища. Пішов служити за контрактом до десантно -штурмової бригади у Львові. - розповідає майстер виробничого навчання ПТУ № 27 Ігор Фесенко. Він згадує Дениса , як доброго і порядного хлопця, який завжди поспішав на допомогу.

Ігор Фесенко,майстер виробничого навчання ПТУ № 21

«У групі він практично зі всіма товаришував, після закінчення училища твін також дзвонив і до одногрупників і до мене питав, як у вас справи, як ви там поживаєте, буде время клись групою зберемся, потім він на де якийсь час пропав, а вже з газет я дізнався, що він загинув.»

Хлопець був дуже відповідальним , саме тому пішов захищати Батьківщину - каже знайома мами Дениса Лариса Сисоєва. Жінка знає його змалечку, їхні діти дружили зі шкільних років .Говорить - він був чуйною та доброю дитиною.

Лариса Сисоєва, подруга сім"ї
»Закінчив школу, він мамі допомагав, сестру свою дуже поважав, любив, у нього дуже багато друзів було, всігда допоможе, підкаже»
«світла пам'ять про нього, про нього ніхто погано не може сказати, він в любу минуту , до нього можна було звернутися., він був надійною мамі плечем, підтримував.»

Освятив дошку Отець Микола Храпач, священик Свято-Покровської церкви.
А всі присутні хвилиною мовчання вшановують пам'ять героя

Нагадаємо, Денис Часовий загинув 17 серпня 2014 року під час обстрілу Луганського аеропорту.