Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
У місті демонтують рекламні конструкції котрі не відповідають стандартам.
313

У місті демонтують рекламні конструкції котрі не відповідають стандартам.

Порушив норми розміщення реклами, будь готовий понести покарання! В місті проводять демонтаж вивісок, котрі не відповідають стандартам. Цього ранку в центрі уваги комунальників вулиця Соборності.

Особлива увага фахівців прикута саме до історичної частини міста. Адже громіздкі та різнокольорові рекламні конструкції псують загальний вигляд її архітектурного ансамблю .

Олександр Нос директор КП «Полтава - сервіс»
"Акцент зроблений на центральну частину міста, історичну частину міста. Тому що. . закривають гарні фасади саме ці рекламні конструкції великих розмірів. "

За словами експертів - в старому центрі рекламні вивіски, по-перше, не повинні руйнувати фасади . По-друге конструкції мають бути прозорими, аби можна було роздивитися всі елементи фасаду .

Віталій Солоний інспектор І категорії КП «Полтава - сервіс»
" Ця будівля там навіть позначено 1886 рік. Тобто, зрозумійте ось ці декоративні елементи не мають бути закритими, руйнуватися й так далі. Ну і є певні експлуатаційні вимоги, тому що за такими фризами об’ємними закрита поверхня, там накопичується волога і т.д. воно руйнує фасад. "


Фахова комісія міської ради постійно проводить різноманітні тематичні круглі столи, на яких інформують та консультують підприємців про стандарти розміщення реклами - зазначив депутат міської ради Олександр Глазов.

Олександр Глазов депутат МР
"Ми робимо все можливе, для того щоб підприємці попередньо знали проблему цю і самостійно приходили й вирішували її. Нам дуже приємно, що на сьогоднішній день дуже велика кількість підприємців вже звернулася і вже сама почала вирішувати ці питання. "

Близько 150 магазинів та ресторанів міста вже написали гарантійний лист про самостійну заміну вивісок на це їм дається місяць. Рекламні конструкції всіх інших закладів, котрі не дотримуються норм - демонтують.