Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
Моніторити публічні закупівлі проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» буде «Полтавська платформа».
278

Моніторити публічні закупівлі проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» буде «Полтавська платформа».

Тепер закупівлі нового обладнання для лікарень будуть моніторити. Департамент охорони здоров`я Полтавської облдержадміністрації підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією «Полтавська платформа». Співробітництво відбувається у рамках Світового Банку. Зокрема, стосується реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров`я Полтавської ОДА
 «Полтавська платформа». Вона сьогодні є, виконує завдання, яке виграла вона спільно з Київською Школою Економіки, яка її найняла.»
« Ми доводим до лікувально-профілактичних закладів, що є така організація, яка буде вести, робити відповідний моніторинг, робити відповідний аналіз.»

Директорка «Полтавської Платформи» Альона Гончаренко, говорить, - громадська організація здійснюватиме моніторинг тендерних закупівель. Окрім цього, буде знайомити з діяльністю проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Наприклад, інформуватиме про появу нового обладнання у лікарнях області. А ще проводитиме різного роду опитування.

Альона Гончаренко, директорка ГО «Полтавська Платформа»
«Поширення інформації про діяльність проекту про саме забезпечення всими тими необхідними матеріалами, які будуть закуплятися.»
«Отримання зворотного зв’язку як від громадян, які будуть отримувати послуги на новому закупленому обладнанні. Та друге, це отримання зворотного зв’язку від лікарів.»

Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» діє з 2015 року. Його виконали майже на половину, - зазначають фахівці. Останнє замовлене обладнання, яке чекають лікарні, - це 7 пересувних амбулаторій. А ще 35 автомобілів. Вони доставлятимуть медикаменти по області.