Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Концерт баянної музики присвячений 20-річчю педагогічній діяльності Андрія Сташевського відбувся в музичній школі № 1.
574

Концерт баянної музики присвячений 20-річчю педагогічній діяльності Андрія Сташевського відбувся в музичній школі № 1.

Музикант, композитор, громадський діяч та науковець - Андрій Сташевський влаштував у Полтаві концерт баянної музики, присвячений 20-річчю своєї педагогічної діяльності.

Проте дарував глядачам не свою творчість, а демонтистрував таланти вихованців . Бо-вважає - вчитель живе у своїх учнях. Серед них і Валерій Семененко.

 Валерій Семененко, викладач ІКМ ЛНУ ім.Шевченка
"Досвід який я отримав в класі Андрія Яковича за час навчання, зараз мені допомагає в моїй педагогічній діяльності в роботі зі студентами."


Студенти викладача постійно є учасниками музичних конкурсів не тільки в Україні а й закордоном. Адже конкурсна складова - це невід’ємна частина навчального процесу і професійного зростання музиканта - вважає Андрій Сташевський.


 Андрій Сташевський завідувач кафедри музичного мистецтва та хореографії ІКМ ЛНУ ім.Шевченка
" Постійно студенти мого класу беруть участь в різноманітних конкурсах музичних, як в Україні так і за її межами в різних інших країнах Польщі, Словенії, Сербії, навіть в Сполучених Штатах. "


На концерті виступали й іноземні гості. Мілош Стоіменов з Сербії через воєнні дії на Сході України, навчався в Андрія Сташевського тільки один рік. Проте, розповідає, цього виявилось достатньо, аби отримати неоціненні знання і досвід .
Мілош Стоіменов баяніст з Сербії
". Я когда приехал в Украину я увидел самую серьезность урока у Андрея Яковлевича Сташевського. Он мне дал очень много, чтобы я занимался баяном с ним я сделал огромный прогресс для меня. "


На концерт завітали багато поціновувачів музичного мистецтва, всі вони залишись у захваті від почутого.