Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Під час здійснення аварійної посадки на території Полтавщини перекинувся вертоліт
272

Під час здійснення аварійної посадки на території Полтавщини перекинувся вертоліт

На Полтавщині впав вертоліт. 10 квітня, близько 17-ї годин на відкритій територіїі поблизу села Чернишівка Шишацького району. Це вертоліт для обробки полів. Він здійснював аварійну посадку. Під час приземлення перекинувся на бік. В наслідок - задня частина гелікоптера переламалась. А ще пошкодились лопаті. Люди не постраждали. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Юрій Сулаєв, начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області
 «Гелікоптер належить приватній фірмі. Гелікоптер МІ-2, який здійснював переліт із Дніпра до одного з населених пунктів Чернігівської області.»

У поліції області повідомляють, - коли гелікоптер пролітав над Полтавщиною, у нього виникли технічні неполадки. Пілоти вирішили здійснити аварійну посадку. Їх було двоє. Жоден не зазнав ушкоджень.


Юрій Сулаєв, начальник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області
«На щастя, ніхто із членів екіпажу не постраждав. Їх оглянули медики, які прибули на місце. Необхідності в наданні медичної допомоги не було. Вони повністю здорові.»

На місце події прибув і підрозділ ДСНС. Але залучатись до ліквідації наслідків потреби не виникло, - повідомляють у їх прес-службі .

Світлана Рибалко, начальник сектору зв’язків зі ЗМІ ГУ ДСНС в Полтавській області
«Наш підрозділ, який приїхав туди на місце цієї аварії він не залучався для проведення робіт по ліквідації наслідків цієї аварії. Але, вони знаходились на місці, для того, щоб в разі виникнення там, чи пожежі, чи вибуху приступити до дій за призначенням.»

Які технічні неполадки виникли під час перельоту гелікоптера, визначатимуть у поліції області. Для цього створять спеціальну комісію.