Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
У Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном
377

У Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном

У Полтавській обласні раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном. На порядку денному 41 питання. Серед них і виділення коштів об*єктам, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини на 2011-20-й роки».

Едуард Рева-начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА
«Всього 12 об*єктів, загальна сума»«15 мільйонів і плюс 17 об*єктів для очистки води закладів культури»

Депутати комісії погодили це питання на розгляд сесії. Суперечки викликало питання створення комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності» облради. Ініціатор створення Дмитро Сирих попросив виділити фінансовому допомогу у розмірі 200 тисяч гривень.

Дмитро Сирих-голова ініціативної групи створення КП «Полтавська обласна агенція з енергоефективності» Полтавської ОР
«Це підприємство, яке має стати провайдером заходів з енергоефективності територій Полтавської області, основні функції, які ми бачимо цього підприємства є залучення коштів»+1:23-1:25 «Це технічний супровід техніки з енергоефективності»

Депутати прийняли рішення перенести це питання на розгляд комісії з питань Житлово-комунального господарства. Також до порядку денного увійшло і затвердження переліків спеціалізованої комунальної техніки та контейнерів для твердих побутових відходів.

Едуард Рева-начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА
«У цьому переліку перші 3 машини, це ті машини, які не профінансовані з наступного року»+1:04-1:17 «Інший перелік складався приорітетом встановлювався це мусоровози, контейнера побутових відходів і 2 приорітет були АС-машини»

Рішенням депутатів комісії стало погодити це питання. Також затвердили і проекти рішень щодо реорганізації обласних комунальних закладів галузі освіти, культури та охорони здоров*я.