Програма «Життя міста»

У розділі: 20534 відео | АрхівRSS
«Архітектурні конкурси розвитку територій: демократія в дії». У Полтавській облдержадміністрації презентована книга Ганни Бондар.
3492

«Архітектурні конкурси розвитку територій: демократія в дії». У Полтавській облдержадміністрації презентована книга Ганни Бондар.

Як стати переможцем архітектурного конкурсу та всі тонкощі його проведення детально викладено у книзі Ганни Бондар «Архітектурні конкурси розвитку територій: демократія в дії». Вона була презентована у Полтавській облдержадміністрації на засіданні круглого столу. Основою для її написання послужив Всеукраїнський конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції на вшанування подій та героїв Революції гідності .

Антоніна Ільїна, заступник начальника управління Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА
« Найцікавіше те, що заступник голови журі цього конкурсу Ганна Бондар виклала усю цю ініціативу усю цю процедуру у своїй книзі , сьогодні вона поділиться не лише з нами ,а і презентує свою книгу»

Сама ж авторка розповідає, - майже вся її трудова діяльність пов’язана із архітектурними конкурсами. Вона неодноразово була членом журі, організатором та координатором подібних змагань.

Ганна Бондар , автор книги, архітектор - мистецтвознавець
« В певний момент я зрозуміла , що треба поділитися напрацьованим досвідом, в принципі так і народилася ця книга, книга з невеличкої методички перетворилася у повноцінне видання, яке на сьогодні я сподіваюся може стати настільною книгою замовника архітектурного конкурсу.»

Книга «Архітектурні конкурси розвитку територій: демократія в дії» побачила світ за 9 місяців. Вона призначена для міських політиків та адміністрацій, для архітекторів та громадських активістів, а також для мешканців міст, які хочуть якимось чином вплинути на містобудівну політику даного регіону - говорить авторка.

Ганна Бондар , автор книги, архітектор - мистецтвознавець
«Книга розказує практичні поради з точки зору організації і проведення архітектурних конкурсів і дає широку рамку містобудівної діяльності , що це яким чином приймається сьогодні рішення в містах, як можна замовити архітектурний проект і що таке конкурс. »

ВидАння надруковане у накладі тисяча примірників та розповсюджується безкоштовно.