Програма «Життя міста»

У розділі: 15268 відео | АрхівRSS
У Полтаві з`явився перший безкоштовний коворкінг-центр
292

У Полтаві з`явився перший безкоштовний коворкінг-центр

Коворкінг - ( у перекладі з англійської - спільно працювати) в широкому значенні - це модель організації роботи людей з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі; у вузькому значенні коворкінг - це колективний офіс.
Перший безкоштовний коворкінг-центр у Полтаві з»явився на базі бібліотеки-філіалу по вулиці П.Юрченка.

Світлана Гришко, бібліотекар бібліотеки-філіалу № 1 Полтавської міської ЦБС
" Цього року девіз української бібліотечної асоціації: «Бібліотека - все тут, бібліотека - всі тут!» Супер. Коли ми можемо прийти не тільки за книгами, ми можемо прийти попрацювати в інтернеті, відксерити все що потрібно, навіть відсканувати - є ксерокс, можемо проводити якісь зустрічі, майстер-класи. "

На створення та оснащення коворкінг-центру з міського бюджету було виділено 204 тисячі гривень. За ці кошти придбали 5 комп»ятерів, ноутбук, відеопроектор, телевізор та мультимедійне крісло. Тут нові сучасні меблі, встановлений кондиціонер, іншими словами - створені всі умови для комфортної роботи та реалізації творчих ідей полтавців.

Оксана Деркач, секретар міської ради
" Це початок лише. Таких просторів у Полтаві повинно бути і буде більше. В рамках навіть Стратегії 2030.
Але треба підкреслити, що цей коворкінг став можливим завдячуючи лише полтавцям"

Нагадаємо, «Коворкінг-центр» як малий проект, був поданий бібліотекарями до міської цільової програми «Бюджет участі» минулого року. Ініціативу підтримали 315 полтавців. Авторка проекту - завідувачка цієї бібліотеки. На досягнутому - говорить - зупинятися не збирається.

Галина Кулик, завідувачка бібліотеки-філіалу№1 Полтавської міської ЦБС
" Найближчими нашими планами є організація курсів іноземних мов, курси підвищення комп»ютерної грамотності для різних вікових категорій. Крім того, ми хочемо облаштувати дитячий куточок. "

Перелічити всіх планів - додає пані Галина - не вистачить часу, але розширювати можливості бібліотеки можна і для цього є безліч можливостей.. Таким чином бібліотекарі прагнуть не лише залучити більше читачів, а й голосно заявити про себе спочатку на весь район, а згодом і на все місто.

Галина Кулик, завідувачка бібліотеки-філіалу№1 Полтавської міської ЦБС
" Я вважаю цінним, якби про такі центри і їх можливості знали люди, які не постійно проживають у нашому місті, а які тимчасово приїжджають у відрядження. Щоб людина знала, що є таке місце, де вона може прийти і спокійно підготувати доклад чи промову, чи зробити презентацію, чи зустрітися з друзями. "