Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
У Полтаві покладали квіти героям-атовцям на сході України на Алеї Героїв АТО.
268

У Полтаві покладали квіти героям-атовцям на сході України на Алеї Героїв АТО.

9 травня на Полтавському міському цвинтарі покладали квіти до пам’ятників на Алеї Героїв АТО. Це Тетяна Горячевська. Її син Олександр загинув в битві під Іловайськом 2014 року. Вона говорить, - покладання квітів 9 травня до пам’ятників бійців сходу країни поєднує минуле з сучасним. А ці поняття нероздільні.

Тетяна Горячевська, мати загиблого бійця
«Без того, що відбулося в 40-х роках, не було б, не відбулось в повній мірі те, що відбулося зараз, за ці 4 роки. Тому що захист своєї батьківщини, він виховується в сім`ї. А в наших сім’ях зберігаються традиції, пам’ять про те, що відбулося.»
Учасник бойових дій на сході країни Юліан Матвійчук приєднався до покладання. Вважає, - цього дня варто вшановувати пам’ять тих людей, які воювали за незалежність своєї країни.

Юліан Матвійчук, ветеран АТО
 «Тут якраз хлопці, які воювали уже за незалежну Україну, проти російського агресора, захищали свою власну землю. Оце наша війна і це наші герої. Хлопці, які ну з Полтави не закінчили хтось навчання, хтось залишив свою сім`ю і дітей.»

Вшанувати героїв АТО прийшов і ветеран Другої світової війни. Говорить, - на цьому кладовищі похований його батько. Він теж воював. У день пам’яті варто згадувати всі покоління.

Віктор Демченко, ветеран
«За цю перемогу боролися як наші батьки, діди, так і ці молоді хлопці, які лежать тут на кладбищі. Вони теж боролися за перемогу. Щоб наш народ був вільний, щоб люди жили добре всі.»

Нагадаємо, Алею Героїв АТО відкрили 23 серпня 2015 року.