Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Полтавський обласний онкологічний диспансер відзначив ювілей
1846

Полтавський обласний онкологічний диспансер відзначив ювілей

Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансеру виповнилося 70 років. Це - один з найкращих медичних закладів України з точки зору комплексного лікування онкологічних хворих.Заклад розрахований на 413 ліжок, в якому працює всього 500 фахівців - від лікарів-онкологів до молодшого медичного персоналу. За результатами лікування диспансер посідає провідні місця на теренах нашої держави,- наголошує головний лікар диспансеру Орест Вовк.

ОРЕСТ ВОВК, головний лікар Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру
"Майбутнє наше завдяки і ОДА виділеним нам коштам - наші плани достатньо грандіозні, амбіційні плани - це і лінійні прискорювачі - на сьогоднішній день в Європі це взагалі уже являється стандартом ,в нас в Україні вони поодинокі випадки в областях."

За словами науковців,Полтавський онкодиспансер має хіміотерапевтичні здобутки.Зокрема, тут планують амбулаторну хіміотерапію, а також високодозвільну хіміотерапію в асептичних умовах.

ВОЛОДИМИР БАШТАН, завідувач кафедри онкології та радіології з радіаційною медициною УМСА
"Ми продвинулись в методах діагностики, застосовуючи нову апаратуру, як зарубіжну, так і аналогічну українську.За счот цього підвищився рівень діагностики, збільшилась кількість виявлених захворювань."

В день ювілею медичного закладу до Полтави з»їхалися лікарі-онкологи з усієї України на науково-практичну конференцію, щоб обговорити сучасні проблеми діагностики та лікування в онкології. Директор Національного Інституту раку Олена Колісник високо оцінила роботу колективу Полтавського онкодиспансеру, які лікують пацієнтів за європейськими стандартами, маючи для цього солідну матеріально-технічну базу. Однак попри значні зусилля медиків, хворих на рак, в Україні не зменшується.

ОЛЕНА КОЛІСНИК, директор Національного Інституту раку
" в нас, на теперішній час, майже мільйон жителів країни хворіє на рак.Це ті, що зареєстровані.Тому смертність від злоякісних новоутворень знаходиться на другому місці після серцево-судинних хвороб."

Якщо виявити рак на ранній стадії, то шанси на одужання зростають в рази - в цьому були однієї думки всі учасники конференції. Під бурхливі оплески присутні щиро привітали полтавських онкологів з ювілеєм закладу, а керівники області вручили кращим фахівцям почесні грамоти , а також сертифікат на суму 1 млн. гривень для придбання необхідного обладнання.