Програма «Життя міста»

У розділі: 18855 відео | АрхівRSS
Цьогоріч премію імені Панаса Мирного вручали вже в 20- те.
435

Цьогоріч премію імені Панаса Мирного вручали вже в 20- те.

Визначилися лауреати щорічної обласної премії імені Панаса Мирного. Вже в 20- те . Цього року - у чотирьох номінаціях. Це «Література, літературознавство», «Журналістика, публіцистика», «Мистецтво» та »Народна творчість, народні ремесла».
Премія має довгий та непростий шлях, і настав час її змін - говорить заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко.

Анатолій Ханко, . заступник голови Полтавської обласної ради
«Ті роботи , які були в цьому році , була дуже велика дискусія стосовно номінацій, сперечалися тому чи іншому надавати, така жива дискусія , якщо інколи були явні лідери то в цьому році більше години зайняла сама дискусія стосовно переможців.»

За 20 років її існування володарями нагороди стали більше ста осіб. До цієї плеяди цього року додалося ще 4 лауреати. Серед них і заслужений майстер народної творчості, художник - килимар із Решитилівки Олександр Бабенко. Його килими високо оцінили члени журі. Говорить,- подія для нього - це маленький вклад у розвиток решетилівського килимарства.

Олександр Бабенко, лауреат премії ім. Панаса Мирного у номінації «Мистецтво»
«То велика честь стати лауреатом премії імені Панаса Мирного, я сам викладаю передаю досвід своїм учням, студентам, але мене надихає постать моєї мами через те, що вона лауреат Шевченківської премії, твір якої зберігається в ООН. »

Серед цьогорічних лауреатів і відомий літературознавець, автор дитячих творів Віктор Сердюк. Його книга - це збірка казок під назвою «Усі дива трапляються в дитинстві.». Розповідає,- вона отримала визнання саме завдяки тому , що адресована дитячій аудиторії . Адже, діти - це наше майбутнє.

Віктор Сердюк, лауреат премії імені Панаса Мирного у номінації «Література, літературознавство»
«Коли стаєш учасником таких знаменних подій, переповнюєшся натхненням творити нове і розумієш , що те що ти робиш воно необхідне, і як казав Панас Мирний» Де знаходиш шану, там втрачаєш спокій»


На усіх лауреатів чекав головний приз - це сертифікат на суму 5 тисяч гривень.