Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
у Полтаві відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед працівників водопровідно-комунальних господарств
446

у Полтаві відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед працівників водопровідно-комунальних господарств

Ковшем екскаватора грали у баскетбол, забивали цвяхи та навіть грали у боулінг.У Полтаві обирали кращого з кращих серед комунальників.

Вже другий рік поспіль відбувається Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників водопровідно - комунальних служб. Участь у ньому взяли представники п’яти областей України .

Юрій Хіврич, президент асоціації «Питна вода України»
«Головне наше завдання - це показати нашу професію в цій галузі, і запросити в цій галузі і по цих професіях молодь,тому що в нас сьогодні молоді не хватає, сьогодні престижність нашої професії не на тому уровні, на якому хочемо.»
Слюсарі, електрозварювальники, електромонтери, кранівники,бухгалтери та працівники абонентської служби , загалом 130 чоловік, демонстрували свої вміння та майстерність .
16 - ть майстрів найвищого пілотажу представила Полтава - розповідає директор КП «Полтававодорканал» Василь Воротинцев.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал»
«Представители команд показывают свое мастерство и потом по результатам будет определяться лучшие 1- 3 место, а также в групповом подходе , то есть в комплексном 1 -е,2- и 3- е место , где города которые участвуют в этом мероприятии.»

Справжні віртуози своєї справи - машиністи кранів екскаваторів.
Вони виконують надскладні завдання, що потребують високого фахового рівня підготовки. Серед них і Антон Гончаренко із Кропивницького. 12- ть років працює машиністом екскаватору. Хлопець знає свою справу. Тож вправно забиває гол ковшем.

Антон Гончаренко, учасник конкурсу, м. Кропивницький
«Опит його можна лише заработать, покращення да..»
«Техніка обновляється , технологія міняється , як зробить, пластик у нас появився.»

Серед бухгалтерів та контролерів газового господарства також обирали найкращого фахівця. Участь взяло по 13 - ть представників з кожної професії. Представники із Полтави, Сум, Дніпра, Кременчука та Кропивницького.

Ганна Калініна, заступник головного директора з економіки та фінансів КП «Полтава водоканал»
«60 минут было дано нашым участникам для ответов , по истечению 60- ти минут сдают ответы и работает уже у нас комиссия, по бухгалтерам идет уже кфорум.»

Минулого року у конкурсі брали участь лише два міста Полтава і Кременчук. Сьогодні ми вирішили здружити і фахівців із інших міст України - говорить директор КП»Кременчукводоканал» Віктор Солодяшкін

Віктор Солодяшкін, директор КП »Кременчукводоканал»
«Наші люди вміють не лише гарно працювати, а і проводити конкурси, вміють от -дихати, нещодавно проводили конкурс серед водоканалів по футболу , 16 міст водоканалів »
« Оці конкурси - це дружба водоканалів, це люди спілкуються , бачить як хто краще працює »

В кожній професії визначено три призові місця.
У командному заліку переможцем стала команда КП «Полтававодоканалу», друге місце вибороли КП «Кременчукводоканал», третє місце КП «Міськводоканал» Сумської міської ради. Усі переможці нагородженні грамотами та цінними подарунками.