Програма «Життя міста»

У розділі: 19480 відео | АрхівRSS
Видавці та автори з всієї країни завітали до Полтави. Тут відбулась дводенна книжкова виставка-ярмарок "ПОШУК".
695

Видавці та автори з всієї країни завітали до Полтави. Тут відбулась дводенна книжкова виставка-ярмарок "ПОШУК".

2 дні у Полтаві тривала універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК». Автори з всієї України приїхали презентувати тут свої видання.»

До нашого міста завітали письменники та поети з Києва, Сум, Львову та Харкова. У рамках виставки провели безліч заходів. Більшість з них відбулись в обласній бібліотеці імені Котляревського. Провели тематичні тренінги, літературні квести , автограф-сесії та інше. На думку видавця,Василя Теремка, такі події дають можливість автору наблизитись до читача та порозумітись з ним.

Василь Теремко, директор видавничого центру «Академія»
 «Книга має свою енергетику, але до того часу поки читач зануриться в цю енергетику, повинні бути ще багато для нього позитивних сигналів. І один із таких сигналів є, безпосередньо, розмови, зустрічі і спостереження за тим як читач поводиться.»
Поетеса Ліліана Косановська завітала зі Львову. Вона член національної спілки письменників. Має 6 поетичних книжок. На виставці-ярмарку презентувала одну з них.

Ліліана Косановська, поетеса
«Незвідані горизонти, в долонях сонця, незабутній вальс, віддзеркалення, кам`яне поміжлуння та яблука у косах.» «Перед читачами з Полтави я виступаю уперше. Хоча у Полтаві уже маю шанувальників з числа юні.»


Гостей виставки ознайомили й з першодруками. Розповіли та показали як колись робили книги та документи. Презентували елементи друку починаючи з 1850-х років. Тут є букви, диски та інше.

Анастасія Настека, волонтер
«Зараз ви бачите елемент друкування 1920 року. Ось такий диск. Це елемент машини друкування. Бралися літери, вони гранки, підганялися, потім обережно вбивалися ось в цю форму. Вносилась валиком фарба і в друкувальну машину.»

Протягом проведення «ПОШУКу» діяли благодійні акції. Це «подаруй бібліотеці книгу» та «подаруй дитині казку». За словами організаторів, збирали книги для дітей пільгових категорій та пацієнтів клінічної міської лікарні. А ще закликали передплатити видання дитбудинку.