Програма «Життя міста»

У розділі: 16742 відео | АрхівRSS
Інспектори водоканалу перевіряють приватний сектор на предмет поливу ділянок без лічильника
204

Інспектори водоканалу перевіряють приватний сектор на предмет поливу ділянок без лічильника

1- го травня у Полтаві розпочався весняно - літній поливний сезон. Особливо , у спекотні дні полтавці наповну використовують воду на присадибних ділянках. При цьому 11 тисяч абонентів приватних секторів не мають лічильників . А отже поливи вони здійснюють безобліково.


Мешканці, які мають присадибні ділянки та здійснюють їх поливи повинні обов’язково укласти договір із КП «Полтававодоканал» на присадибну ділянку поливної площі. В іншому вИпадку -попереджають на підприємстві , їм будуть нараховані додаткові куби за користування водою - розповідають спеціалісти.

Людмила Віцько, інженер служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»
«Нарахування проводиться згідно з 1 травня по 31 серпня в пропорціональному відношенні , відраховуються тільки дні , які надають гідромецентр опадів»
» 6 літрів відраховується на 1 м. кВ. з урахуванням тарифів за 1 м куб. , тобто 10 грн. 662 коп. - це приблизно за 1 сотку поливної площі за ввесь період 760 гривень»

Щодня інспектори водоканалу здійснюють контроль та перевірку приватних секторів . І виявляють споживачів , які не звернулися вчасно та продовжують здійснювати самовільний полив ділянки без лічильника , адже вони - говорять водоканалівці, є правопорушниками.

Людмила Віцько, інженер служби обліку та реалізації КП « Полтававодоканал»
 «Ми їм донараховуємо за фактично спожиті послуги , якщо абонент на це не відреагував , і не звертається до нас і не сплачує це до рахування , ми маємо право обмежити водопостачання »»донарахування по присадибній ділянці з урахуванням 1 м. кВ. »


Нагадаємо, для укладання договору абонент має звернутися до служби обліку на реалізації КП «Полтававодоканал» . Договір, який укладається, є безстроковим до моменту його розірвання самим абонентом.